• Gebze Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • cavusoglunakliyat41@gmail.com
0262 653 07 09

7/24 Çağrı Noktası

0216 399 74 63

Mobil İletişim

0532 266 07 09

Mobil İletişim

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal şirketler taşınmak için tercihlerini Kurumsal Taşıma hizmeti veren nakliye firmalarından yana kullanmaktadır. Çünkü firmaların sahip olduğu eşyaların her biri maddi ve manevi yönden ayrı bir öneme sahiptir. Demirbaş olarak nitelendirilen bu eşyaların sorunsuz şekilde nakliye edilmesi gerekmektedir. Bunun için de kurumsal taşımacılık yapan firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. 

Gebze Kurumsal Taşıma

Genellikle pek çok nakliye firması Gebze kurumsal taşımacılık için gerekli altyapı ve uzmanlığa sahiptir. Bu sayede kurumsal şirketler için firma tercihi daha kolay bir hal almaktadır. Nakli işlemi gerçekleşmeden önce şirkette taşınacak olan eşyaların tespiti yapılır ve buna göre bir taşıma planı hazırlanır. Hazırlanan plan neticesinde nakliyenin kusursuz biçimde yapılması sağlanır. İnceleme esnasında şirkette ne kadar eşyanın olduğu belirlenir ve buna göre personel sayısıyla araç kapasitesi ayarlanır. Üstelik bu işlem oldukça ekonomik fiyatlar ile yapılmaktadır.

Kurumsal Nakliyat Taşıma Hizmetleri

Günlük hayatta çeşitli nedenlerden dolayı taşıma hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Piyasada bu kapsamda faaliyet gösteren pek çok firma yer almaktadır. Özellikle kurumsal taşıma açısından düşünüldüğünde nakliye işleminden önce isteğe bağlı olarak eşyalar paketlenmektedir. Bu hizmet kapsamına şirkette yer alan dosyalar ve belgeler de dâhildir. Bunların yanı sıra şirketin içerisinde bulunana dolaplar ve diğer eşyalar da de monte hale getirilerek taşınır. Bunların bir kısmı ise titizlikle ambalajlanarak nakliye edilir. Kurumsal nakliyat taşıma için gerekli tüm detaylar firmalar tarafından düşünülmektedir.