• Gebze Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • cavusoglunakliyat41@gmail.com
0262 653 07 09

7/24 Çağrı Noktası

0216 399 74 63

Mobil İletişim

0532 266 07 09

Mobil İletişim

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Evlerinizden veya ofislerinizden başka bir yere taşınmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru adreste ve doğru firmadasınız. Firmamız her sektöründe gösterdiği özveriyi şehiriçi nakliyat konusunda da gösteriyor. Firmamız tüm eşyalarınızı şehir içinde istediğiniz her yere nakliye hizmetini sunuyor. Kaliteli ve güvenilir en uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Eviniz istediğiniz yükseklikte olabilir. Merdivenleriniz dar veya basık olabilir. Bütün bunlar bizim için engel tanımıyor. 

Gebze Şehiriçi Nakliyat Hizmeti

Evden eve veya ofisten ofise istediğiniz her sektörde şehiriçi nakliyat hizmeti sağlıyoruz. Tüm eşyalarınız güvenilir bir şekilde paketlenerek forklift yardımıyla araca yükleniyor. Tüm personellerimiz gereken eğitimleri firmamız tarafından almıştır. Şehir içerisinde istediğiniz her yere sizlerin hizmetini gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı firmamız sizlere sigortalı taşımacılığın bilincini sağlıyor.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Firmamız araçlarının tüm bakımlarını düzenli olarak yapıyor. Araç filosunun oldukça geniş tutulduğu ve her sektöre aynı özverili hizmeti sunan firmamız sizlere güler yüzlü personellerle hizmet garantisi veriyor. Şehiriçi evden eve nakliyat tıpkı diğer vermiş olduğumuz hizmetler gibi dikkat ve özen isteyen bir sektördür. Tüm araçların ve personellerin eğitimleri ve bakımları düzenli olarak yapılıyor. Garantili hizmet güvencesi Türkiye genelinde birçok işe imzasını atmış firmamız tarafında güvenceli olarak yapılmaktadır. Sizlerin ihtiyacı olduğunda ulaşabileceği müşteri temsilcilerimiz size her merak ettiğiniz konuda yardımcı oluyorlar.