• Gebze Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • cavusoglunakliyat41@gmail.com
0262 653 07 09

7/24 Çağrı Noktası

0216 399 74 63

Mobil İletişim

0532 266 07 09

Mobil İletişim

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat işlemlerinin kusursuz bir şekilde ilerleyebilmesi için alanında uzman ve eğitimli kadrosu olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin arasında şehirler arası nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır. Kilometre cinsinden hesaplama yapacağımız bu nakliye işlemlerinizde eşyalarınızın durumuna göre parsiyel taşımacılıktan da yararlanabilir böylelikle zaten uygun ve kampanyalı olan fiyatlarımız üzerinden daha fazla kara geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra sunduğumuz hizmet esnasında hiçbir eşyanıza zarar gelmeyeceği konusunda sigorta işlemi yaptırdığımızı da bilmenizi isteriz.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Genelde nakliyeci seçilirken belirli kriterlere bakmanız gerekmektedir. Bunlardan ilki profesyonel bir ekip tarafından taşıma işlemlerinin gerçekleşiyor olmasıdır. Bu sayede eşyalarınıza bir zarar gelmesi önlenmiş olacaktır. Ayrıca eşyaların her birinin taşınma usulü bulunmaktadır. Şehirler arası nakliyat denilince uzun yolda eşyaların sarsılması, kırılması ve zarar görmesi gibi sıkıntılar ile karşılaşılabilmektedir. Fakat çelik kasalı araçlarımız ve süspansiyonlu özellikte olan uzun yol araçlarımız sayesinde eşyalarınızın başına herhangi bir zarar gelmesi önlenmiş olacaktır.

Şehirler Arası Nakliyat Uzman Firma

Sayısız kişi nakliye hizmeti almak istemekten korkmaktadır. Bunun nedeni de eşyaların başına bir şek gelmesinden dolayı yaşanan korku olarak ön plana çıkmaktadır. Uzman ekibimiz eşyalarınızın her birinin cinsine ve özelliğine göre ambalajlama ve paketleme imkanı sunarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Kullanılan paket, ambalaj ve köpükler sarılacak malzemeye göre değişkendir. Bu sayede eşyalarınızın şehirler arası nakliyat sırasında zarar görmesi engellenmiş olacaktır.